مورد بسیار مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که رنگی انتخاب شود که دارای قابلیت شستشو باشد و به سادگی با استفاده از یک پارچه نمناک تمیز شود، زیرا در این صورت اگر کودک شما موجب ایجاد لکه بر روی دیوار شود یا حتی اگر با ماژیک و مداد رنگی روی دیوار بکشد، شما به راحتی قادر خواهید بود که آن را مانند روز اول تمیز کنید. همچنین قابلیت شستشو سبب می شود که آلودگی ها را به راحتی بتوانید از بین ببرید و سلامت کودک خود را تضمین کنید.
چه رنگ هایی برای اتاق کودک مناسب است؟

  1. رنگ تمام پلاستیک: این انواع رنگ ها به خوبی قابلیت شستشو دارند، به سرعت اجرا می شوند، به سرعت خشک می شوند و به دلیل این که حلال آب هستند هیچ بویی نا مطبوعی نخواهند داشت.
  2. رنگ های اکریلیک پایه آب: به دلیل وجود رزینی که در این انواع رنگ ها وجود دارد سبب می شود که آلودگی ها به سرعت و به راحتی پاک شوند. این رنگ ها به هنگام نقاشی ساختمان بوی نا مطبوع ندارند و به هیچ عنوان برای سلامتی و محیط زیست مضر نیستند. یکی از مزایای منحصر به فرد این انواع این است که دارای تنوع رنگ و طرح زیادی هستند. به صورت کلی استفاده از این رنگ ها سبب می شود که علاوه بر داشتن اتاقی متفاوت و کاملا زیبا، خیال شما از رفع سریع و راحت آلودگی ها و کثیفی ها راحت باشد

قمیت نقاشی ساختمان قسمت اتاق کودک با توجه به ویژگیهایی که مد نظر دارید متفاوت است.