ستاره کره ای بارسلونا به ورونا پیوست

در آخرین روزهای نقل و انتقالات تابستانی فوتبال اروپا ستاره جوان و کره ای باشگاه بارسلونا با قراردادی دو ساله راهی سری A ایتالیا شد.
به گزارش “ورزش سه”، لی سونگ وو ستاره زیر 20 سال کره ای ها که در عضویت باشگاه بارسلونا بود و بسیاری از او به عنوان پدیده جدید فوتبال کره نام می برند در آخرنی روزهای نقل و انتقالات تابستانی با توافق دو باشگاه اسپانیایی و ایتالیایی سر از سری A در آورد تا برای هلاس ورونا به میدان برود.


بنا به ادعای اسکای ایتالیا باشگاه ورونا با پرداخت مبلغی در حدود 1.2 میلیون دلار برای دو سال این بازیکن 20 ساله کره ای را به خدمت گرفت تا لی سونگ وو بعد از این قرارداد بار دیگر در مسیر بازگشت به بارسلونا قرار بگیرد.
لی سونگ وو با این قرارداد به دومین لژیونر تاریخ کره در رقابت های کالچو ایتالیا تبدیل شد چون پیش از او آن یوانگ هون در سال 2000 با امضای قرارداد با باشگاه پروجیا در این رقابت ها به میدان رفته بود. این بازیکن که در جام جهانی جوانان 2017 کره با پیراهن شماره 10 برای ببرها به میدان رفته بود علاوه بر ورونا از دیناموزاگرب،دورتموند و فیورنتینا هم پیشنهاد داشت اما بارسا ترجیح داد او را به ورونا واگذار کند.