]> روش صحيح نگه داري درب ضد سرقت - وبلاگ ها - مرجع فارسی تخصصی اوبونتو و گنو/لینوکس
مشاهده RSS Feed

nikdel

روش صحيح نگه داري درب ضد سرقت

به این مطلب امتیاز بدهید
توسط در تاریخ 04-12-2018 در ساعت 01:48 PM (46 نمایش ها)
روش صحيح نگه داري درب ضد سرقت

در این پست قصد داریم به معرفی روش صحيح نگه داري درب ضد سرقت برای شما دوستان عزیز بپردازیم . امیدواریم مقاله روش صحيح نگه داري درب ضد سرقت مورد توجه شما قرار بگیرد و برایتان مفید و کاربردی باشد . با ما همراه باشید.

با توجه به اهميت ايمني درب ضد سرقت و همچنين کيفيت بالاي يراق آلات و جنس بدنه آنها و همينطور شرايط محيطي درب هاي ضد سرقت لابي و درب هاي ضد سرقت آپارتماني از سمتي و همينطور هزينه ي نسبتا بالاي اين نوع درب ها بهترين گزينه براي داشتن يکدرب ضد سرقت سالم، محکم و قابل اطمينان در کنار خريد اين محصول از کارخانه توليد درب ضد سرقت و برندي مطرح، نگه داري آن با بهترين شرايط است.
با توجه به اينکه درب هاي ضد سرقت با لايه هايي از جنس مصنوعات چوبي پوشانده شده اند و فلزات داخلي آن تا حدود زيادي مقاوم دربرابر زنگ هستند نياز زيادي به استفاده از پوليش و يا رنگ در آنها وجود ندارد، البته رنگ يا پوليش براي جلا و يا تفاوت و تنوع کاملا به سليقه ي مشتري بستگي دارد ولي از نظر نگه داري درب ضد سرقت نيازي به اين کارها نيست.ولي کاري که حتما بايد انجام گيرد روغن کاري يراق آلات و قفل هاي درب ضد سرقت است، چون اگر قفل دچار شکستگي شود باز کردن درب کاري بسيار زمان بر خواهد بود، البته اينکار براي يراق آلات و قفل هاي درب ضد سرقت بايد حتما متناسب با نوع آنها و با مشورت توليد کننده انجام بگيرد
2vpOwPcJEPrqeDk 1
برای مشاهده اطلاعات بیشتر درمورد درب ضد سرقت اینجا کلیک کنید.
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات